    CU140ACC
  • Търговско име
    CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White
  • Тип захранване
    Захранващ адаптер
  • Разположение на захранването
    Външно
  • Напрежение на входа
    AC 100-240 V
  • Честота на входа
    50/60 Hz
  • Входни конектори за захранване - брой
  • Входни конектори за захранване - тип
    EU
  • Изходно напрежение
    DC 5/9/12/15/20/28 V
  • Номинален Ток
    5 A
  • Максимално изходно захранване
    150 W
  • Брой конектори на изхода
    4
  • Тип конектори на изхода
    USB/USB-C
  • Захранващ блок и адаптер - Характеристики
    Power Delivery
    GaN Technology
    Quick Charge
    Programmable Power Supply (PPS)
  • Външен цвят
    Бял
  • Гаранционни продукти - подлежащи на връщане
    Да
  • Гаранционни условия (месец)
    24 мес.
  • Дълбочина на пакета (мм)
    98 мм
  • Широчина на пакет (мм)
    36 мм
  • Височина на пакет (мм)
    172 мм
  • Тегло на пакет - Бруто (кг)
    0.37 кг
  • Тегло на пакет - Нето (кг)
    0.328 кг
  • Брой в пакет
    1
  • Дълбочина на кашон (мм)
    380 мм
  • Ширина на кашон (мм)
    196 мм
  • Височина на кашон (мм)
    322 мм
  • Тегло на кашон - Бруто (кг)
    12.05 кг
  • Retail Packaging Net Weight Carton
  • Retail Packaging Net Weight Plastic
  • Пакети в кашон
    30
  • Тип пакет
    С опаковка
  • EAN код
  • USB Type C1
    140W (PD/PPS)
  • USB Type C2
    100W (PD/PPS)
  • USB Type A
    60W (Quick Charge)
  • Номинален входящ ток
    1.8 A
  • Защита на веригата
    Пренапрежение
    Над ток
    Защита от късо съединение
    Overheating Protection
  • Power Output
    3 (USB Type C), 1 (USB Type-A)
  • Дълбочина
    30 мм
  • Височина
    119 мм
  • Ширина
    62 мм
  • USB Type C3
    65W (USB Power Delivery)
Подобни продукти
Ubiquiti UniFi UACC-PoE+-USBC AC adapter with PoE+ up to... - 1
CANYON wireless charger WCS-205 15W Qi2 2in1 White - 1CANYON wireless charger WCS-205 15W Qi2 2in1 White - 2
CANYON Foldable wireless charger OnCharge 309 15W 3in1 Metal - 1CANYON Foldable wireless charger OnCharge 309 15W 3in1 Metal - 2
CANYON wireless charger WCS-205 15W Qi2 2in1 Black - 1CANYON wireless charger WCS-205 15W Qi2 2in1 Black - 2