    CU100ACC
  • Търговско име
    CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White
  • Тип захранване
    Захранващ адаптер
  • Разположение на захранването
    Външно
  • Напрежение на входа
    AC 100-240 V
  • Честота на входа
    50/60 Hz
  • Входни конектори за захранване - брой
  • Входни конектори за захранване - тип
    EU
  • Изходно напрежение
    DC 5/9/12/15/20 V
  • Номинален Ток
    5 A
  • Максимално изходно захранване
    100 W
  • Брой конектори на изхода
    4
  • Тип конектори на изхода
    USB/USB-C
  • Захранващ блок и адаптер - Характеристики
    Power Delivery
    GaN Technology
    Quick Charge
    Programmable Power Supply (PPS)
  • Външен цвят
    Бял
  • Гаранционни продукти - подлежащи на връщане
    Да
  • Гаранционни условия (месец)
    24 мес.
  • Дълбочина на пакета (мм)
    98 мм
  • Широчина на пакет (мм)
    36 мм
  • Височина на пакет (мм)
    171.5 мм
  • Тегло на пакет - Бруто (кг)
    0.3718 кг
  • Тегло на пакет - Нето (кг)
  • Брой в пакет
    1
  • Дълбочина на кашон (мм)
    385 мм
  • Ширина на кашон (мм)
    196 мм
  • Височина на кашон (мм)
    322 мм
  • Тегло на кашон - Бруто (кг)
  • Retail Packaging Net Weight Carton
  • Retail Packaging Net Weight Plastic
  • Пакети в кашон
    30
  • Тип пакет
    С опаковка
  • EAN код
  • Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs)
  • Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs)
  • Dimensions of pallet (by air)(cm)
    1200x1000x1438 мм
  • Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs)
  • Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs)
  • Dimensions of pallet (by sea)(cm)
    1200x1000x2082 мм
  • USB Type A
    30W (Quick Charge)
  • Номинален входящ ток
    2 A
  • Защита на веригата
    Пренапрежение
    Над ток
    Защита от късо съединение
    Overheating Protection
  • Power Output
    3 (USB Type C), 1 (USB Type-A)
  • Дълбочина
    32 мм
  • Височина
    76 мм
  • Ширина
    62 мм
  • USB Type C1, USB Type C2
    100W (PD/PPS)
  • USB Type C3
    30W (USB Power Delivery)
Подобни продукти
CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Iced Pink - 1CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Iced Pink - 2
CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Cosmic Latte - 1CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Cosmic Latte - 2
CANYON Travel Adapter OnTour 70 EU/UK/US/AUS 70W White - 1CANYON Travel Adapter OnTour 70 EU/UK/US/AUS 70W White - 2
Delock Зарядно устройство GaN, 2 x USB-C, PD 65 W,... - 1Delock Зарядно устройство GaN, 2 x USB-C, PD 65 W,... - 2