или
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Backlight Life
    30,000 hours
  • Energy Class (HDR)
    Class E
  • Response Time
    1 ms (MPRT)
  • Cables Included
    1 x DisplayPort 1.4 cable
  • Power Consumption HDR (On mode)
    21 kWh/1000h
  • Power Consumption (Max)
    26 watt
  • Manufacturer
    VIEWSONIC
  • Manufacturer Part No
    VX24G1-HD
  • Display Type
    LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
  • Energy Class
    Class E
  • Diagonal Size
    24"
  • Viewable Size
    23.8"
  • Native Resolution
    Full HD (1080p) 1920 x 1080
  • Pixel Pitch
    0.275 mm
  • Brightness
    300 cd/m²
  • Contrast Ratio
    1000:1 / 50000000:1 (dynamic)
  • Colour Support
    16.7 million colours
  • Colour Gamut
    79% NTSC, 111% sRGB
  • Vertical Refresh Rate
    48 - 180 Hz
  • Horizontal Refresh Rate
    51 - 210 KHz
  • Horizontal Viewing Angle
    178
  • Vertical Viewing Angle
    178
  • Screen Coating
    Anti-glare, 3H Hard Coating
  • Backlight Technology
    WLED
  • Features
    HDCP, Eco-Mode
  • Dimensions (WxDxH)
    54.2 cm x 20 cm x 41.6 cm - with stand
  • Weight
    2.7 kg
  • Interfaces
    DisplayPort 1.4 2 x HDMI Audio line-out
  • Display Position Adjustments
    Tilt
  • Tilt Angle
    -5/+20
  • VESA Mounting Interface
    100 x 100 mm