или
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Energy Class (HDR)
    Class G
  • Response Time
    4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
  • Cables Included
    1 x HDMI cable - 1.5 m
  • Power Consumption HDR (On mode)
    27 kWh/1000h
  • Pixel Per Inch
    109
  • Manufacturer
    AOC INTERNATIONAL
  • Manufacturer Part No
    Q27B35S3
  • Display Type
    LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
  • Energy Class
    Class E
  • Diagonal Size
    27"
  • Native Resolution
    QHD 2560 x 1440 at 120 Hz
  • Pixel Pitch
    0.2331 mm
  • Brightness
    300 cd/m²
  • Contrast Ratio
    1500:1 / 20000000:1 (dynamic)
  • Colour Support
    16.7 million colours
  • Colour Gamut
  • Horizontal Viewing Angle
    178
  • Vertical Viewing Angle
    178
  • Screen Coating
    Anti-glare, 3H Hard Coating
  • Backlight Technology
    WLED
  • Features
  • Colour
    Black
  • Dimensions (WxDxH)
    61.6 cm x 19.19 cm x 44.74 cm - with stand
  • Weight
    3.06 kg
  • Interfaces
    HDMI DisplayPort 1.4
  • VESA Mounting Interface
    100 x 100 mm